Profesionalams kosmetologams ir namams skirti veido plaukelių šalinimo aparatai Beurer. Tinkama visam kūnui – tačiau patogiausia šalinti nepageidaujamus plaukelius nuo jautrių vietų.

Daugelis fotoepiliatorių ir lazerių yra skirti visų pirma pašalinti kojų plaukelius, o tik tada dalis jų yra tinkami jautrioms kūno vietoms ir veido plaukelių šalin...

Profesionalams kosmetologams ir namams skirti veido plaukelių šalinimo aparatai Beurer. Tinkama visam kūnui – tačiau patogiausia šalinti nepageidaujamus plaukelius nuo jautrių vietų.

Daugelis fotoepiliatorių ir lazerių yra skirti visų pirma pašalinti kojų plaukelius, o tik tada dalis jų yra tinkami jautrioms kūno vietoms ir veido plaukelių šalinimui. Su maža dalimi įprastų fotoepiliatorių patogu atlikti veido plaukelių šalinimo procedūras. Todėl labai džiugu, kad Vokietijos kompanija Beurer pagaliau pristatė prietaisų seriją skirtą būtent veido plaukelių šalinimui (taip pat tinka ir bikini zonai, pažastims ar kitoms jautrioms vietoms), o tik vėliau kojoms. Specializuoto lazerio nauda yra patvirtinta ir įrodyta klinikiniais tyrimais. Bandymais Europoje nustatyta, kad jau po pirmųjų procedūrų net 70% plaukelių ant veido – sustoja augę ir efektas juntamas 3 mėnesius, ir šie rodikliai vis gerėja su kiekviena atliekama procedūra. Tai tikrai yra įspūdinga ir tarsi maža revoliucija šioje aukštos technologijos rinkoje.

Daugiau

Ilgalaikio plaukelio šalinimo lazeriai (tinkama veidui) Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Net menkiausios veido plaukelių šalinimo lazeriu procedūros kosmetologijos kabinetuose kainuoja nuo 50 eurų. O procedūrų dažniausiai reikia bent 5-8. Todėl naudojant Beurer patentuotą veido plaukų šalinimo lazerį – jūs gerokai sutaupysite + galėsite tai daryti tiek kartų, kiek jums reikia, patogu ir kada patogu.

Beurer LAS prietaisai yra sertifikuoti ir atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus, todėl tai yra puikus pasirinkimas ne tik namams, o kartu ir kosmetologijos kabinetams. Dabartiniai stacionarūs lazeriai kainuoja labai daug, tačiau naujieji Beurer prietaisai nuo jų praktiškai neatsilieka kokybe, o naudojimo paprastumas ir kaina yra bent 20 kartų patrauklesni vartotojams.

Tinkama: smakro plaukeliams, skruostų plaukeliams, atsargiai naudojant antakių tarpeliui, plaukeliams virš viršutinės lūpos šalinti. Taip pat galima naudoti prietaisus ir kitose kūno vietose.

Kategorijos Ilgalaikio plaukelio šalinimo lazeriai (tinkama veidui) atsiliepimai

Komentarų nėra. Būk pirma ir palik atsiliepimą apie šią kategoriją!

Parašykite atsiliepimą

Palikite atsiliepimą!


Palikite savo atsiliepimą apie šią kategoriją. Atsiliepimas bus atvaizduojamas patvirtinus administracijos.


Įvertinimas: