Skambinkite
>Braun Fotoepiliatoriai

Braun Fotoepiliatoriai

Braun IPL fotoeepiliatoriai yra puikus pasirinkimas ieškant kokybiško fotoepiliatoriaus. Nors Braun fotoepiliatoriai Lietuvoje atsirado dar palyginus visai neseniai, jau spėjo tapti vienais populiariausių fotoepiliatorių. Tam yra kelios priežastys. Visų pirma Braun vardas simbolizuoja kokybę, antra fotoepiliatoriai labai veiksmingi, greiti ir pa...

Braun IPL fotoeepiliatoriai yra puikus pasirinkimas ieškant kokybiško fotoepiliatoriaus. Nors Braun fotoepiliatoriai Lietuvoje atsirado dar palyginus visai neseniai, jau spėjo tapti vienais populiariausių fotoepiliatorių. Tam yra kelios priežastys. Visų pirma Braun vardas simbolizuoja kokybę, antra fotoepiliatoriai labai veiksmingi, greiti ir patikimi.

Braun fotoepiliatoriai savo savybėmis nusileidžia tik pačiam populiariausiam Silk‘n Infinity 400,000 modeliui. Taigi merginos dažniausiai renkasi tarp šių dviejų fotoepiliatorių. Pasirinkimas tarp dviejų gerų kandidatų nėra lengvas, todėl visada rekomenduojama klausti mūsų ekspertų, nors čia suklysti negalite, tačiau su malonumu patarsime, kuris variantas kokybiškai ir ilgam fotoepiliacijos būdu pašalins plaukelius, nekeliant kojos iš namų.

Dažniausiai užduodamas klausimas apie Braun fotoepiliatorius yra „kuo skiriasi Braun BD5001, Braung BD5008 ir BD5009“ – ir iš tiesų šie fotoepiliatoriai yra visiškai identiški, skiriasi tik komplektacijoje esantis Braun‘o priedas.

Braun Fotoepiliatorius pristatome visiškai nemokamai!
Oficiali 24 mėnesių garantija visiems Braun fotoepiliatoriams.

Galite atsiskaityti pristatymo metu! Pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje.
Fotoepiliatorius galima įsigyti lizingu.
Geriausios kainos Lietuvoje garantija.
Profesionali Epiliatorius.lt konsultantų pagalba ir patarimai renkantis – visada prašome kreiptis ir su malonumu pasistengsime jums pasiūlyti tinkamiausią ir geriausią fotoepiliatorių.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma 13 - 15 iš 15 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele