Skambinkite
>BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
Greitas pristatymas
Nemokamas pristatymas
BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
159,99 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai

Voki-scaron;kas BRAUN SES9030 Silk-epil 9 Flex epiliatorius su kūno -scaron;veitimo -scaron;epetėliu ir lanksčia skutimo galvute - 3 viename. Komplektacijoje net 6 papildomi priedai. 2020 metams pasirododžiusi Braun epiliatorių naujiena.

Įnovatyvus Silk-epil 9 Flex SES 9030 fotoepiliatoriaus serija-ndash; -nbsp;tai pirmieji pasaulyhe epiliatoriai su visi-scaron;kai paslankia galvute. -bdquo;Micro-Grip-ldquo; mikropincetų technologija su platesne galvute pa-scaron;alina daugiau plaukelių vienu prisilietimu, kad epiliacija būtų dar efektyvesnė. Visi-scaron;kai nauja rankenos forma su neslidžia danga, labai patogi kai naudojama du-scaron;e ir suteikia lengvesnį, bei tikslesnį judėjimą - idealiai tinka plaukams -scaron;alinti sunkiai prieinamose vietose. Braun SES 9030 epiliatorius tinka viso kūno epiliacijai. Epiliatoriaus garantija 2 metai.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.


BRAUN SES 9030 FLEX 3D EPILIATORIUS su lanksčia galvute 3in1 6 priedai
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Braun
Garantija
24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantiją
Taip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymas
1-2 darbo dienos
Vartotojo instrukcija
Lietuvių kalba
Neslidi rankena
Yra
Maitinimas (tipas)
Tinklas
Spalva
Balta
Pincetų skaičius (vnt)
40
Tinka visų tipų odai
Taip
Braun epiliatorių serija
Series 9
Veikimo laikas
40 min
Įkrovimo laikas
60 min
„MicroGrip“ technologija
Yra
Pagaminta
Vokietijoje
Sertifikuota kokybė
Taip

Vertinam vyrišką techniką bei patį Braun požiūrį į barzdaskučių kokybę! Braun barzdaskutes naudoja ir visas mūsų kolektyvas + esame išbandę praktiškai visus modelius ir gavę gausybę jūsų atsiliepimų. Todėl jeigu tik kyla klausimų – praneškite mums ir padėsime išsirinkti jums geriausiai tinkančią Braun barzdaskutę ar priedus jai!

Įnovatyvus Silk-epil 9 Flex SES9030-ndash; Pirmas pasaulyje epiliatorius su visi-scaron;kai paslankia galvute

Eleganti-scaron;ka ergonomi-scaron;ka rankena - -nbsp;Visi-scaron;kai nauja forma su neslidžia danga, labai patogi kai naudojama du-scaron;e ir suteikia lengvesnį bei tikslesnį judėjimą - idealiai tinka plaukams -scaron;alinti sunkiai prieinamose vietose.

-Scaron;veičiamasis -scaron;epetėlis kūnui (su SES9030 modeliu) - Atsisveikinkit su -bdquo;senomis-ldquo; odos ląstelėmis, pasisveikinkit su natūraliai pagerinta odos struktūra. -Scaron;veičiamasis -scaron;epetėlis yra 6 kartais efektyvesnis nei rankinis -scaron;veitimas ir suteikia pilingo efektą. Unikalūs ir itin veiksmingi trikampio formos -scaron;ereliai -scaron;velniai pa-scaron;alina negyvas odos lasteles ir skatina jų atsistatymą. Net 10 000 -scaron;erelių ir 3000 mikrovibracijų per minutę garantuoja kruop-scaron;tų odos nu-scaron;veitimą.

Bikini linijos priežiūra --nbsp;Pasiruo-scaron;kite praleisti dieną baseine be rūpesčių vietoje vargingos epiliacijos va-scaron;ku, naudodamiesi epiliatoriumi su visi-scaron;kai paslankia galvute galėsite lengvai pa-scaron;alinti nepageidaujamus plaukelius. Mažiausias diskomfortas - maksimalus glotnumas. Ir jūsų oda glotni kaip po apsilankymo grožio salone net keletai savaičių.

Jautrių zonų priežiūra-nbsp;- Dėvėkite mėgstamus mar-scaron;kinėlius tikėdami, kad pažastys bus mink-scaron;tos ir glotnios. Ypač jautrioms vietoms rekomenduojama naudoti skutimo galvutę, esančią komplekte.

Jūsų kūno grožis - Epiliuokite visą savo kūną naudodami paslankią galvutę, kuri lengvai prisitaiko prie kūno kontūrų, net sunkiai pasiekiamose vietose. -bdquo;Micro-Grip-ldquo; technologija su platesne galvute pa-scaron;alina daugiau plaukelių vienu prisilietimu, kad epiliacija būtų dar efektyvesnė.

-bdquo;Micro-Grip-ldquo; mikropincetai-nbsp;- -bdquo;Silk--eacute;pil 9 Flex-ldquo; epiliacinė galvutė yra 40% platesnė ir joje yra 40 mikropincetų su giliu kryžminiu i-scaron;dėstymu, leidžiančių pa-scaron;alinti net ir trumpiausius plaukelius tokiu tikslumu, kuris nėra va-scaron;ko jėgoms.

-nbsp;Pažangus Braun spaudimo jutiklis --nbsp;-bdquo;SensoSmart -trade;-ldquo; technologija su intelektualiu jutikliu kontroliuoja jūsų epiliaciją. Raudonas -scaron;viesos signalas prane-scaron;a, kad spaudžiate per stipriai ir siūlo sukoreguoti jūsų pastangas, kad epiliacija būtų saugesnė.

Braun -bdquo;Wet -amp; Dry-ldquo; technologija - 100% atsparus vandeniui, epiliacijai vonioje ar du-scaron;e. Plaukelių -scaron;alinimo procesas tampa komfortabilus kai tai atliekama vandenyje.

Skutimas ir plaukų formavimas (su SES9030 modeliu) - Skutimo galvutė gali būti naudojama vietoje epiliatoriaus galvutės delikačioms ir jautrioms kūno vietoms. Skutimo galvutė ir kirptuvo antgalis kartu, paverčia epiliatorių megafunkciniu skustuvu-kirptuvu lengvam plaukų formavimui.

-bdquo;SmartLight-ldquo; ap-scaron;vietimo sistema --nbsp;Ap-scaron;vietimo sistema leidžia pamatyti net ploniausius plaukelius, ypač kruop-scaron;čiam rezultatui.-nbsp;

Kiti privalumai:

 • Galingas Li-Ion akumuliatorius - 1 valandos įkrovimo pakanka net 50 minučių darbo.
 • Du geičio režimai -ndash; 1 greitis labai -scaron;velniam plaukelių -scaron;alinimui, 2 greitis ypač efektyviam plaukelių -scaron;alinimui.
 • Kūno masažas - su pulsuojančia aktyvia vibracija, -nbsp;neįtikėtinai -scaron;velniam plaukelių -scaron;alinimui.

-nbsp;Braun SES9030 Silk-epil 9 Flex pakuoteje ir komplektacijoje rasite:

 • Naujasis Braun Silk-epil 9 Flex epiliatorius su paslankia galvute
 • -Scaron;veičiamasis -scaron;epetėlis kūnui
 • Skutimo galvutė su kirptuvu
 • Kirptuvo antgalis
 • Epiliatoriaus antgalis veidui
 • Epiliatoriaus antgalis artimesniam sąlyčiui su oda
 • Epiliatoriaus valymo -scaron;epetėlis
 • Įkrovimo laidas
 • Dailus ir stilingas dėklas
  Braun epiliatorių garantinis terminas 24 mėn.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.