Skambinkite
>BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1
Greitas pristatymas
Nemokamas pristatymas
BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1
BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1
BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1
BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1
BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1
BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1
138,99 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1

Voki-scaron;kas 2020metų epiliatorius BRAUN SES9002 Silk-epil 9 Flex epiliatorius su lanksčia skutimo galvute - 2 viename. Komplekte taip pat rasite 3 priedus.

-nbsp;Įnovatyvus Silk-epil 9 Flex -ndash; Pirmas pasaulyje epiliatorius su visi-scaron;kai paslankia galvute. -bdquo;Micro-Grip-ldquo; mikropincetų technologija su platesne galvute pa-scaron;alina daugiau plaukelių vienu prisilietimu, kad epiliacija būtų dar efektyvesnė. Visi-scaron;kai nauja rankenos forma su neslidžia danga, labai patogi kai naudojama du-scaron;e ir suteikia lengvesnį, bei tikslesnį judėjimą - idealiai tinka plaukams -scaron;alinti sunkiai prieinamose vietose.

BRAUN SES9002 Silk-epil 9 Flex garantija yra 2 metai. Tinka naudoti visam kūnui

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1 turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.


BRAUN SES 9002 Flex Epiliatorius su lanksčia galvute 2in1
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Braun
Garantija
24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantiją
Taip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymas
1-2 darbo dienos
Vartotojo instrukcija
Lietuvių kalba
Neslidi rankena
Yra
Maitinimas (tipas)
Tinklas
Spalva
Balta
Pincetų skaičius (vnt)
40
Tinka visų tipų odai
Taip
Braun epiliatorių serija
Series 9
Veikimo laikas
40 min
Įkrovimo laikas
60 min
„MicroGrip“ technologija
Yra
Pagaminta
Vokietijoje
Sertifikuota kokybė
Taip

Vertinam vyrišką techniką bei patį Braun požiūrį į barzdaskučių kokybę! Braun barzdaskutes naudoja ir visas mūsų kolektyvas + esame išbandę praktiškai visus modelius ir gavę gausybę jūsų atsiliepimų. Todėl jeigu tik kyla klausimų – praneškite mums ir padėsime išsirinkti jums geriausiai tinkančią Braun barzdaskutę ar priedus jai!

Įnovatyvus Silk-epil 9 Flex SES9002-ndash; Pirma pasaulyje epiliatorių serija su visi-scaron;kai paslankia galvute

Eleganti-scaron;ka ergonomi-scaron;ka rankena - -nbsp;Visi-scaron;kai nauja forma su neslidžia danga, labai patogi kai naudojama du-scaron;e ir suteikia lengvesnį bei tikslesnį judėjimą - idealiai tinka plaukams -scaron;alinti sunkiai prieinamose vietose.

Bikini linijos priežiūra --nbsp;Pasiruo-scaron;kite praleisti dieną baseine be rūpesčių vietoje vargingos epiliacijos va-scaron;ku, naudodamiesi epiliatoriumi su visi-scaron;kai paslankia galvute galėsite lengvai pa-scaron;alinti nepageidaujamus plaukelius. Mažiausias diskomfortas - maksimalus glotnumas. Ir jūsų oda glotni kaip po apsilankymo grožio salone net keletai savaičių.

Jautrių zonų priežiūra-nbsp;- Dėvėkite mėgstamus mar-scaron;kinėlius tikėdami, kad pažastys bus mink-scaron;tos ir glotnios. Ypač jautrioms vietoms rekomenduojama naudoti skutimo galvutę, esančią komplekte.

Jūsų kūno grožis - Epiliuokite visą savo kūną naudodami paslankią galvutę, kuri lengvai prisitaiko prie kūno kontūrų, net sunkiai pasiekiamose vietose. -bdquo;Micro-Grip-ldquo; technologija su platesne galvute pa-scaron;alina daugiau plaukelių vienu prisilietimu, kad epiliacija būtų dar efektyvesnė.

-bdquo;Micro-Grip-ldquo; mikropincetai-nbsp;- -bdquo;Silk--eacute;pil 9 Flex-ldquo; epiliacinė galvutė yra 40% platesnė ir joje yra 40 mikropincetų su giliu kryžminiu i-scaron;dėstymu, leidžiančių pa-scaron;alinti net ir trumpiausius plaukelius tokiu tikslumu, kuris nėra va-scaron;ko jėgoms.

-nbsp;Pažangus Braun spaudimo jutiklis --nbsp;-bdquo;SensoSmart -trade;-ldquo; technologija su intelektualiu jutikliu kontroliuoja jūsų epiliaciją. Raudonas -scaron;viesos signalas prane-scaron;a, kad spaudžiate per stipriai ir siūlo sukoreguoti jūsų pastangas, kad epiliacija būtų saugesnė.

Braun -bdquo;Wet -amp; Dry-ldquo; technologija - 100% atsparus vandeniui, epiliacijai vonioje ar du-scaron;e. Plaukelių -scaron;alinimo procesas tampa komfortabilus kai tai atliekama vandenyje.

-bdquo;SmartLight-ldquo; ap-scaron;vietimo sistema --nbsp;Ap-scaron;vietimo sistema leidžia pamatyti net ploniausius plaukelius, ypač kruop-scaron;čiam rezultatui.-nbsp;

Kiti privalumai:

  • Galingas Li-Ion akumuliatorius - 1 valandos įkrovimo pakanka net 50 minučių darbo.
  • Du geičio režimai -ndash; 1 greitis labai -scaron;velniam plaukelių -scaron;alinimui, 2 greitis ypač efektyviam plaukelių -scaron;alinimui.
  • Kūno masažas - su pulsuojančia aktyvia vibracija, -nbsp;neįtikėtinai -scaron;velniam plaukelių -scaron;alinimui.
    Braun epiliatorių garantinis terminas 24 mėn.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.