BRAUN BD 5001 B&F IPL Epiliatorius (BD5001) ATNAUJINTAS MODELIS 300 000 BLYKSNIŲ!

Nauja prekė

Braun Silk-expert BD 5001 IPL fotoepiliatorius tai aukščiausios klasės ir kliniškai patvirtinto saugumo derinys. Fotoepiliatorius labai greitai, efektyviai ir ilgam pašalina nepageidaujamus plaukelius. Su Braun BD 5001 fotoepiliatoriumi galėsite saugiai epiliuoti visą kūną namuose, pradedant veido epiliacija, bikini zonos epiliacija ar kojų fotoepiliacija. Net 300000 blyksnių ir nepriekaištinga surinkimo kokybė užtikrina igalaikę naudą. Nepriekaištingai švelni oda ir daugiau jokio skausmo.Komplektacijoje taip pat rasite Venus razor skustuvą dovanų.

Smulkiau

Turime Vilniaus sandelyje. Nemokamas Pristatymas

260,99 € • Pristatome per 1 - 2 darbo dienas visoje Lietuvoje, Vilniuje per 24 valandas
 • Galima atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu (nemokamai), SB lizingu arba bankiniu pavedimu
 • Taikoma oficiali garantija 2 metai, galima pratęsti iki 7 metų
 • Garantuojame geriausią kainą Lietuvoje (jei radote pigiau - kreipkitės ir pateiksime specialų pasiūlymą)

BRAUN BD 5001 B&F IPL Epiliatorius (BD5001) ATNAUJINTAS MODELIS 300 000 BLYKSNIŲ! Techninis aprašymas, komplektacija ir savybės

GamintojasBraun
Kilmės šalisDidžioji Britanija
Garantija24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantijąTaip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymasiki 2 darbo dienų
Pristatymo kainaNemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Svoris0.955 kg
Vartotojo instrukcijaLietuviška
IPL epiliatoriaus blyksnių skaičius300 000
Komplektacija+ Gillete Venus skustuvas
Foto blyksnių greitaveikakas 2 sekundes
Braun Intelligent SensoAdapt™ odos skanavimo ir atpažinimo sensoriusYra
Braun gliding modeYra
Tinkamas veidui ir jautriu vietu fotoepliliacijaiTaip

Profesionalai siūlo

Silk'n Infinity turi didžiausią moksliškai patvirtintą efektyvumą.
Populiariausias fotoepiliatoriaus pasirinkimas.
Geriausia vieno fotoepiliacijos šviesos impulso kaina.
Manome, kad Silk'n Infinity yra geriausias fotoepiliatorius namams visame pasaulyje.
Vienintelis fotoepiliatorius, kuris gali būti sujungtas su telefonu ir perduoti daug įdomios informacijos.

Kodėl BRAUN BD 5001 B&F IPL Epiliatorius (BD5001) ATNAUJINTAS MODELIS 300 000 BLYKSNIŲ! yra geras pasirinkimas

Apie Braun BD 5001 fotoepiliatorių

Taip populiariausias Braun fotoepiliatorius. Visus Braun fotoepiliatorius pristatome nemokamai.

Kadangi mūsų visų oda yra skirtingų atspalvių, Braun fotoepiliatoriuose yra įdiegta odos atspalvio atpažinimo funkcija. Todėl pats fotoepiliatorius 80 kartų per sekundę skanuoja odos atspalvį ir automatiškai parenka geriausią šviesos blyksnio stiprumą reikiamai vietai. Tikrai tai įvertinsite ir labai patogu epiliuojant jautresnias vietas (bikini, pažastis, veidą...) – bus parinktas švelnus blyksnis, todėl jausitės komfortabiliai ir maloniai.

Su Braun fotoepiliatoriumi pasieksite ilgalaikį efektą. Esminis dalykas, kad jau po kelių fotoepiliacijos procedūrų namuose jūs ne tik atsikratysite plaukelių, bet liaudiškai tariant „užmigdysite“ plauko svogūnėlį, todėl ilgainiui plaukeliai praktiškai nebeaugs. Primename, kad tai visiškai saugu ir kliniškai yra patvirtintas ne tik labai didelis prietaiso efektyvumas, bet ir saugumas. Vieni tik sako, o Braun daro konkrečius žingsnius ir nuolat tobulina ir tiria savo prietaisus - nes sveikata ir saugumas svarbiausia.

Braun fotoepiliacija tikrai veikia. Net 94% moterų patvirtino, kad po 3 mėnesių, kai įsigijo Braun BD 5001 – buvo akivaizdus pozityvus rezultatas. Taip pat 89% apklaustųjų patvirtino, kad plaukelių buvo gerokai mažiau, net kai nuo paskutinės atliktos procedūros praėjo 12 mėnesių. Ištirti efektyvumo rodikliai ir pačių moterų atsiliepimai apie Braun fotoepiliatorius visame pasaulyje tikrai puikūs, todėl džiaugiamės, kad pagaliau galime juos pristatyti ir pas mus Lietuvoje.

300000 fotoepiliatoriaus blyksnių vidutiniškai užtenka 6-14 metų, priklausomai nuo jūsų fiziologinių savybių ir kurias vietas epiliuosite. Taigi fotoepiliatorius ilgaamžis prietaisas, todėl jo surinkimo kokybei Braun skiria ypatingą dėmesį.

Fotoepiliacija su Braun dabar tapo dar greitesnė. Kojas galite nufotoepiliuoti vos per 8 minutes. Braun pritaikius naujausias technologijas pasiektas įspūdingas 1-2 sekundžių tarpas tarp blyksnių rezultatas. O dar svarbiau, kad greitis nei kiek nepaveikė kokybinių savybių – tik sutaupo jūsų laiką. Lyginant su kitais standartiniais fotoepiliatoriais, Braun yra beveik dvigubai greitesnis.

Taip pat galite nemokamai atsisiųsti The Braun Silk-expert IPL App programėlę telefonui, kurios dėka dar geriau suprasite kaip geriausia išnaudoti dideles Braun fotoepiliacijos galimybes.

Labai svarbu, kad nėra jokių paslėptų išlaidų naudojantis. Jums nereikia pirkti kažkokių gelių, baterijų, laikiklių, lempos.... vieną kartą nusiperkate gerą, kokybišką epiliatorių ir žinote, kad turite viską ko reikės artimiausiam dešimtmečiui.

Atsiliepimai

Įvertinimas 
2017-07-08

Veidas ir bikini zona

Ar galima fotoepiliatorių naudoti veidui ir bikini zonai?

Epiliatorius.lt atsakymas:
Taip - fotoepiliatorius saugus naudoti veidui (išskyrus negalima naudoti visai šalia akių) ir tinkamas bikini zonai

  Įvertinimas 
  2017-06-21

  Klausimėlis

  Sveiki, isigijus ir pradedan fotoepiliatoriumi naudotis proceduras reik kartoti kas kiek laiko?

  Epiliatorius.lt atsakymas:
  Pradžioje reiktų naudoti kas porą savaičių, vėliau kas tai vis retėtų ir būtų kas mėnesį, dar vėliau, kas porą mėnesių, kol galiausiai kantrybė jus apdovanotų tuo, kad procedūras reiktų atlikti 1-2 kartus per metus.

   Įvertinimas 
   2017-05-26

   Plaukeliu skutimas

   Ar prieš kiek viena procedūrą reikia pašalinti plaukelius ar tiesiog prieš pirmą kartą??

   Epiliatorius.lt atsakymas:
   Prieš kiekvieną fotoepiliacijos procedūrą reikia nuskusti plaukelius (negalima naudoti įprastų epiliatorių ar vaško tuo metu). Pradžioje tai gali atrodyti kiek didesnis darbas (nuo kurio gi ir stengiatės pabėgti su procedūromis), tačiau vėliau, kai tai reiks padaryti reiks vos porą kartų per metus (taigi skirti savo kojom pusvalanduką per metus), tai jau neatrodo kaip didelė kliūtis. Juolab, kad kojos visada (po ir prieš procedūrą) bus gražios

    Įvertinimas 
    2017-04-28

    Pageidavimas

    Labai ačiū už greitą aptarnavimą,bet negavau instrukcijos lietuvių kalba.Užsakant prekę buvo parašyta, kad yra instrukcija lietuvių kalba.

    Epiliatorius.lt atsakymas:
    Lietuviška instrukcijos knygelė turėtų būti dėžutės viduje, o jei vis dar aktualu - prašome kreiptis ir atsiųsime jums elektroninę jos versiją. Taip pat jei turėsite klausimų, kurie nėra aprašyti instrukcijoje - visada prašome kreiptis ir pasistengsime padėti :)

     Įvertinimas 
     2017-04-02

     klausimėlis

     Sveiki, kodėl pavadinimuose rašo 300 000 blyksnių o specifikacijoje 120 000?

     Epiliatorius.lt atsakymas:
     Galbūt kai buvo atnaujinamas modelis (ankstesniame būdavo 120 (jų jau seniai nebeturime) , o naujame 300 tūkstančių) vadybininkas ne iki galo patikslino, tačiau dabar jau matome, kad visur yra teisinga informacija. Mes turime tik tuos Braun fotoepiliatorius, kurių blyksnių skaičius 300,000 ir kviečiame visas merginas neapsigauti. Dar gan daug pardavėjų turi senojo modelio ir natūralu, kad jiems sunkiai sekasi juos išparduoti. Todėl kaina gali būti ir pora eurų žemesnė, tačiau prieš įsigyjant būtinai pasitik

      Įvertinimas 
      2017-02-02

      Koju varikoze

      Sveiki, ar galima ji naudoti jei yra koju varikoze ir venos padideje? Ar tai keknia?

      Epiliatorius.lt atsakymas:
      Galima ir dažniausiai tai nesudaro jokių papildomų problemų fotoepiliacijai. Tiktai jei fotoepiliatorius turi pasirenkamą stiprumą geriau yra pradėti nuo silpnesnio lygio ir tik paskui jei viskas gerai - naudoti, kad ir didžiausią. Saugumas turi likti prioritetu.

       Įvertinimas 
       2016-10-18

       Super pristatymas

       Aš sužavėta pristatymo greičiu - ryte užsakiau, popiet jau gavau :) super!!!

        Įvertinimas 
        2016-06-03

        Pristatė per 4h

        užteko paskambinti - ir pristatė iškart - po darbo jau galėjau išmėginti - viskas super - padėjo ir kitą dieną kai turėjau klausimų viską išsamiai atsakė. Profesionalu, malonu ir ačiū

         Įvertinimas 
         2016-05-16

         O tas skustuvas kam?????

         Skustuvas tipo jai neveiktu kam nors???;)))tai reiskia braun sugalvojo iseiti tiesiog nusiskusk;))))

         Epiliatorius.lt atsakymas:
         Iš pirmo žvilgsnio gal ir atrodo, kad ironiška. Tačiau iš tiesų tai yra vienas didžiausių "paslėptų" fotoepiliatoriaus privalumų. Dažnai moterys iš anksto neįvertina, tačiau esmė tai, kad naudojant fotoepiliatorių kojos visada atrodo gražiai. Tuojaus paaiškinsime, kad būtų aiškiau: 1) Prieš naudojant fotoepiliatorių, kojas visada reikia nuskusti (kad šviesos impulsas lengviau pasiektų plauko svogūnėlį) 2) Fotoepiliatorius per sekundę nepadarys stebuklo, ir priklausomai nuo žmogaus fiziologijos iki tol kol

         • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
         Įvertinimas 
         2016-02-07

         Geras brauniuko fotoepiliatorius

         Prisidedu prie tų 94% moterų kur sako, kad Braun jėga. Jau po mėnesio matau efektą ir gražias gražutes švelnias kojas. Tikrai lengva naudotis, viskas aišku ir fotoepiliacija visai be skausmo!

         • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.

         Parašykite atsiliepimą

         Pakite atsiliepimą

         BRAUN BD 5001 B&F IPL Epiliatorius (BD5001) ATNAUJINTAS MODELIS 300 000 BLYKSNIŲ!

         BRAUN BD 5001 B&F IPL Epiliatorius (BD5001) ATNAUJINTAS MODELIS 300 000 BLYKSNIŲ!

         Braun Silk-expert BD 5001 IPL fotoepiliatorius tai aukščiausios klasės ir kliniškai patvirtinto saugumo derinys. Fotoepiliatorius labai greitai, efektyviai ir ilgam pašalina nepageidaujamus plaukelius. Su Braun BD 5001 fotoepiliatoriumi galėsite saugiai epiliuoti visą kūną namuose, pradedant veido epiliacija, bikini zonos epiliacija ar kojų fotoepiliacija. Net 300000 blyksnių ir nepriekaištinga surinkimo kokybė užtikrina igalaikę naudą. Nepriekaištingai švelni oda ir daugiau jokio skausmo.Komplektacijoje taip pat rasite Venus razor skustuvą dovanų.