Skambinkite
>Plaukų šepetys Braun BR750
Greitas pristatymas
Plaukų šepetys Braun BR750
Plaukų šepetys Braun BR750
Plaukų šepetys Braun BR750
Plaukų šepetys Braun BR750
Plaukų šepetys Braun BR750
Plaukų šepetys Braun BR750
Plaukų šepetys Braun BR750
49,00 €
Prekės kiekis:

Plaukų šepetys Braun BR750

Šis Braun sukurtas jonizuojantis šepetys pasaulyje yra NR. 1. Tai reiškia ne tik, kad Braun jonizuojančios šukos yra pačios populiariausios pasaulyje, kartu tai aukščiausiais balais ekspertų įvertinta Braun kokybė ir praktiškumas. Kokybiškas šepetys su jonizatoriumi padeda daug greičiau ir tvarkingiau sušukuoti visų tipų plaukus, jie atrodo gyvesni, sveikesni, labiau blizga ir kartu paklūsta jūsų norams. Vos žemiau rasite 3 priežastis ir situacijas, kuriose Braun jonizuojantis šepetys jus „išgelbėtų“ ir kodėl jis tapo toks populiarus Europoje.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Plaukų šepetys Braun BR750 turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.


Plaukų šepetys Braun BR750
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Braun
Modelis
Braun BR750
Garantija
24 mėnesiai
Pristatymas
iki 2 darbo dienų
Vartotojo instrukcija
Lietuviška
Jonizatorius
Yra
Spalva
Balta
Baterija
AAA, 2 vnt Duracell baterijos komplekte
Kilmės šalis
Vokietija
Svoris
0.216 kg
Naturalūs šereliai
Yra
IONTEC technologija
Yra

Trys gyvenimiški pavyzdžiai, kur moteris iškart gelbsti Braun jonizuojantis šepetys/šukos:
1) atsikeliate vėluodamos į darbą. Plaukai ryte atrodo ne visuomet taip kaip norėtumėte – todėl turite ir taip vėluojant dar praleisti daug laiko prie veidrodžio, kad susišukuotumėte. Su Braun jonizuojančiu šepečiu tai truks daug kartų greičiau. Plaukai po dušo ar tiesiog tik pakėlus galvą nuo pagalgvės labai greitai ir paklusniai guls ten kur norite, atrodys natūraliai gražiai ir taip, kad tikrai nebus bėda skubėti vytis ryto toliau, nors sugaišite bent dvigubai mažiau laiko.

2) Šaltuoju laikotarpiu, būtų tokia gyvenimiška situacija: šalta, jūs užsidedate patogų, jaukų megztinį, dažniausiai iš vilnos, ir daugelis jau turbūt suprantate, kad plaukai tada gauna statitinį krūvį ir tikrai įsielektrinę atrodo ne taip tvarkingai, kaip jūs norėtumėte. Tačiau užtenka iš rankinės išsitraukti jonizuojantį šepetį, keletą kartų perbraukti plaukus su Braun jonizuojančiomis šukomis ir plaukai vėl gražiai gula į vietą, atrodo natūraliai ir sveikai blizga.

3) Ruošiatės į vakarėlį ar tiesiog vakarienės į miestą. Kiek laiko tai užtrunka? Ar norėtumėte, kad tai truktų greičiau, kad draugės matydamos rezultatą tiesiog pavydėtų sutaupyto laiko ir to ką mato - todėl verta su Braun jonizuojančiom šukom viską atlikti taip pat kokybiškai ir iškart matant puikų rezultatą neversti draugų laukti.

Kokia jonizacijos nauda šukose ar šepetyje?

Plaukų šepetys su jonais generuoja neigiamus jonus, kurie panaikina teigiamą plaukų įkrovą ir juos išlygina. Teigiami jonai verčia plauko struktūrą tapti šiurkčia, todėl jonizatoriaus dėka plaukas vėl randa balansą. Plaukai tampa švelnesni, mažiau elektrinasi bei labiau blizga. Jei plaukai yra kiek drėgni neigiamų jonų dėka vandens lašai yra suskaidomi į molekules, kurios greitai išgaruoja. Dėl to plaukai mažiau pažeidžiami ir atrodo sveikesni. Taip pat dalis vandens molekulių įsigeria į plaukus, kas padeda juos drėkinti. Naudojant Braun šepetį su jonizacija jūs greičiau ir sklandžiau pasieksite dar geresnį rezultatą nei per ilgesnį laiką su įprastu šepečiu.

Puiki dovana jūsų plaukams!
Pristatome labai greitai per 1-2 darbo dienas.
Galima atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu arba pavedimu.
Taikoma oficiali Braun 2 metų garantija.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.