Skambinkite
>Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn
Greitas pristatymas
Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn
Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn
Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn
Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn
Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn
Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn
Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn
Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn
29,00 €
Prekės kiekis:

Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn

Joninis plaukų džiovintuvas Puikiai tinka bet kokiam plaukų tipui Kompaktiškas ir lengvas dizainas Galingas nuolatinės srovės variklis (2200 W / 110 km/h) 6 greičiai, 8 šilumos nustatymai Inovatyvus išmanaus prisilietimo ekranas Apsaugos nuo perkaitimo (AOPP) ir subalansuotos šilumos (EHD) sistemos Šalto oro paleidimas Temperatūros reguliatorius Turi koncentratorių ir difuzorių Laidas (1,8 m) su patogia pakabinimo kilpa Nuimamas filtras

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Plaukų džiovintuvas Silk’n SilkyLocks 2200W Silkn turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.


KODĖL SILK N SILKYLOCKS 2200W?

 • Joninis plaukų džiovintuvas
 • Puikiai tinka bet kokiam plaukų tipui
 • Kompaktiškas ir lengvas dizainas
 • Galingas nuolatinės srovės variklis (2200 W / 110 km/h)
 • 6 greičiai, 8 šilumos nustatymai
 • Inovatyvus išmanaus prisilietimo ekranas
 • Apsaugos nuo perkaitimo (AOPP) ir subalansuotos šilumos (EHD) sistemos
 • Šalto oro paleidimas
 • Temperatūros reguliatorius
 • Turi koncentratorių ir difuzorių
 • Laidas (1,8 m) su patogia pakabinimo kilpa
 • Nuimamas filtras

JONINĖ TECHNOLOGIJA

Jūsų plaukai turi tiek teigiamų, tiek neigiamų jonų. Tačiau veiksmai, tokie kaip plaukų šukavimas ir jų džiovinimas sukelia neigiamų jonų suskaidymą. O tada, kai jūsų plaukai turi daugiausia teigiamų jonų, jūsų plaukai pradeda garbanotis, jie tampa sausi, blankūs ir elektrinasi. Siekiant to išvengti, Silk n SilkyLocks 2200W turi joninę technologiją. Džiovinant plaukus, neigiami jonai aktyvuojasi ir pasiskleidžia, padengdami jūsų plaukus ir optimaliai juos apsaugodami. Neigiami jonai užtikrina lygų jūsų plaukų paviršių, padarydami juos švelnius ir blizgius.

AOPP ir EHD

Jegu jūsų plaukai yra veikiami aukštų temperatūrų, jie gali perdžiūti ir net pradėti degti labai ekstremaliais atvejais. Su Silk n SilkyLocks 2200W jūs neturėsite tokių problemų! Šis plaukų džiovintuvas turi įdiegtas AOPP ir EHD technologijas. AOPP (aktyvios apsaugos nuo perkaitimo) technologija užtikrina automatinį plaukų džiovintuvo išsijungimą apsaugai nuo perkaitimo. Maždaug po 15 minučių, jį vėl bus galima naudoti. EHD (tolygus šilumos pasiskirstymas) balansuoja šilumą, kad apsaugotų plaukus nuo deginimo ir leidžia plaukams greičiau išdžiūti.

PATOGUS DŽIOVINIMAS IR MODELIAVIMAS

Silk n SilkyLocks 2200W turi kompaktišką ir lengvą dizainą, jį lengva naudoti dėka išmanaus prisilietimo ekrano. Dėka 6 greičių ir 8 šilumos nustatymo būdų, jūs galite visiškai pritaikyti savo plaukų džiovintuvą pagal savo asmeninius poreikius ir norus. Silk n SilkyLocks 2200W pristatomas kartu su koncentratoriumi, kuris ištiesina ir sumodeliuoja jūsų plaukus, bei difuzoriumi, kuris sukuria stangrias ir elastingas plaukų bangas.

OPTIMALI APSAUGA

Pernelyg didelė temperatūra gali perdžiovinti plaukus ir padaryti juos sausus, blankius ir besielektrinančius. Bet dėka temperatūros reguliatoriaus, Silk n SilkyLocks 2200W užtikrina, kad jūsų plaukai nebus pažeisti. Jūsų plaukai greitai išdžius esant pastoviai temperatūrai, o drėgmės balansas bus išlaikytas. Panaudokite šalto oro paleidimo funkciją baigdami džiovinti plaukus; šalta oro srovė sulygins plaukų paviršių, padarydama juos dar gražesnius.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.