Skambinkite
>>Fotoepiliatorius RIO IPHR4-COM EVOLUTION IPL
Nemokamas pristatymas
Fotoepiliatorius RIO IPHR4-COM EVOLUTION IPL
Fotoepiliatorius RIO IPHR4-COM EVOLUTION IPL
Fotoepiliatorius RIO IPHR4-COM EVOLUTION IPL
150,00 €
Pratęsta garantija 

Fotoepiliatorius RIO IPHR4-COM EVOLUTION IPL

1 atsiliepimų apie prekę (skaityti)

Kaip išsirinkti tinkamą fotoepiliatorių? Kuo skiriasi fotoepiliatorius sau, nuo fotoepilatoriaus skirto nuomai ir salonams. Kodėl didžioji dalis fotoepiliatorių kainuoja ~300-400eurų ir net daugiau, o Angliško RIO IPHR4 fotoepiliatoriaus kaina nesikandžioja ir yra 200eurų mažesnė. Taigi kokie yra fotoepiliatorių skirtumai ir kada apsimoka rinktis RIO fotoepiliatorių vietoje brangesnių? Kaip atskirti, kuris fotoepiliatorius geriausias ir kuris tinkamas jums? Daug natūralių klausimų apie RIO fotoepiliatorių turėtų kilti, todėl pamėginsime pateikti atsakymus žemiau, po fotoepiliatoriaus savybių.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Fotoepiliatorius RIO IPHR4-COM EVOLUTION IPL
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
RIO
Modelis
IPHR4-COM EVOLUTION IPL
Garantija
24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantiją
Taip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymas
iki 2 darbo dienų
Vartotojo instrukcija
Lietuviška
Pristatymo kaina
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Kilmės šalis
Didžioji Britanija
Keičiamos fotoepiliatoriaus lemputės
Yra
Kliniškai patikrintas procedūrų efektyvumas
Taip
Aplikatoriaus plotas, cm²
2 cm²
Šviesos modulio impulsų resursas
50000
Svoris
0,700 kg

Taigi pradedame ieškoti jums geriausio fotoepiliatoriaus. Ir pabandyti atsakyti į klausimą ar juo galėtų tapti RIO IPHR4 fotoepiliatorius.

Pagrindinis akivaizdus skirtumas tarp fotoepiliatorių yra blyksnių skaičius. Kuo brangesnis epiliatorius, tuo daugiau blyksnių jis turės. Daugiau blyksnių jums tikrai nepamaišys, tačiau lengvai galite paskaičiuoti, kiek yra jums pakankama. Rio fotoepiliatoriaus turimas 50.000 blyksnių tai daug ar mažai? Jeigu vidutiniškai vienai procedūrai sunaudojama apie 1000 blyksnių, o procedūras kas kart reikia atlikti vis rečiau ir rečiau... Preliminariais skaičiavimais (individualu, nes tai priklauso nuo kiekvienos moters fiziologinių duomenų atskirai) šio fotoepiliatoriaus jums turėtų užtekti 2-4 metus, kad jūsų visas kūnas būtų be nepageidaujamų plaukelių. Jei kalbant apie metus čia verta trumpam stabtelti ir paminėti, kad Rio, taip pat kaip ir visų kitų fotoepiliatorių gamintojų garantija yra dveji metai.

Tęsiant, toliau apie blyksnių skaičių... Dažniausiai užtektų net ir turimą RIO blyksnių skaičių pasidalinti su drauge (juk gan dažnai taip ir perkami fotoepiliatoriai) ir blyksnių užteks jums abiems porai metų. Tačiau su juo tikrai negalėsite „daryti verslo“ ir pardavinėti fotoepiliacijos paslaugų, nes natūralu, kad RIO fotoepiliatorius skirtas tik asmeniniai fotoepiliacijai namuose. Taigi jei galvojate, kad fotoepiliatorius su 300.000 foto blyksnių, kurį teoriškai išnaudotumėte per 15 metų, per tą laiką gali pasenti, sugesti ankščiau (bet jau po garantinio aptarnavimo laiko), pasimesti, atsibosti, atsirasti naujų metodų... ir daug kitų priežasčių – tai galbūt ir verta mokėti tik už garantuotą įsitikinimą, kad fotoepiliacija veikia ir ateinančius metus garantuotai galėsite džiaugtis šilkine oda, ir pamiršti kitus nemalonius plaukelių šalinimo metodus ir būtent dabar mokėti mažiau.

Vėliau galima įsigyti fotoepiliatoriaus lempučių ir vėl atnaujinti blyksnių skaičių, RIO fotoepiliatoriai turi tokią galimybę, todėl taip yra pigiau. Taigi daug blyksnių yra gerai, tik ar juos išnaudosite, o mokėti už visus reikia iš karto. Todėl čia rekomenduojame racionaliai pasverti savo lūkesčius ir tada galėsite pasirinkti jums geriausią fotoepiliatoriaus blyksnių skaičiaus variantą.

Kitas svarbus parametras yra blyksnių greitaveika. Patys pažangiausi ir naujausi fotoepiliatoriai yra beveik 2 sekundėmis greitesni nei RIO fotoepiliatorius. Tačiau kaina taip pat skiriasi 2-3 kartus. Reikia konstatuoti faktą, kad fotoepiliacija su RIO fotoepiliatoriumi truks ilgiau, tačiau tai nėra varginantis ir skausmingas darbas. Tai tiesiog reiškia, kad sutaupant kainos skirtumą, jums paprasčiausiai reiks praleisti geras 20minučių ilgiau. Kai ilgainiui procedūros bus kartojamos tik kas kelis mėnesius, ar galite tam skirti šiek tiek daugiau savo dėmesio (pasikartosime - tikrai ne kančių, o dėmesio, nes fotoepiliacija nėra nemaloni procedūra). Taip pat paliekame spręsti tik jums, kuris variantas atrodo patrauklesnis.

Pabaigai paimkime porą fotoepiliatorių ir pamėginkime rasti jums tinkamiausią. Pirmasis epiliatorius bus RIO (kaina 150eur), antrasis Silk‘nglide 50,000 (155eur), trečiasis Silk nGlideXpress 300.000 (278eur) Fotoepiliatorius ir galiausiai BRAUNBD 5001 (439eur).

3 ir 4 variantai yra TOP klasės fotoepiliatoriai, todėl rekomenduojame juos visada jei tik kaina yra nesvarbu. Turėsite daug ir greitų blyksnių ir tikėtina, kad daugiau galvos nereiks sukti dar ilgai ilgai, nors jei dažnai dalinsitės blyksniais – tokie epiliatoriai taip pat yra tai, ko reikia.

1 ir 2 variantai yra skirti jei fotoepiliatoriaus kaina iš tiesų yra jums svarbi ir nežadate dažnai dalintis fotoepiliatoriumi. Taigi kuo skiriasi Silkn 50000 ir RIO fotoepiliatorius. Vienodas blyksnių skaičius ir greitaveika. Tačiau Silkn efektyvumas ir saugumas yra patvirtintas, o RIO ne (nors neteko girdėti nusiskundimų ir jei RIO darytų žalą, jį priverstinai išimtų iš pardavimų) tačiau faktas lieka faktu, kad Silk‘n turi oficialų įrodymą apie saugumą. RIO fotoepiliatoriaus pranašumas yra keičiamas lempos resurso modelis, tad po kelerių metų, galėsite tiesiog nusipirkti naują lemputę, o ne visą fotoepiliatorių ir taip sutaupyti. Šių epiliatorių kainų skirtumas nėra didelis, todėl pasvėrus už ir prieš rinkitės jums priimtinesnį variantą.

Pateikėme nuomonę ir faktus, į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis fotoepiliatorių namams. Tikimės tai jums padėjo. Fotoepiliacija yra nuostabus išradimas ir kai išmėginsite ją, save kaltinsite, tik dėl to, kad nepadarėte to ankščiau ir kankinotės taip ilgai iki šiol. Fotoepiliacija yra tikrai naudinga ir saugi, tai nenuginčijamai įrodyta ir visi pranašumai aprašyti šimtus kartų. Taigi jums lieka įvertinti skirtumus tarp fotoepiliatorių ir rasti sau tinkamiausią pagalbininką puoselėjant ir mylint savo švelnią odą. Na o jeigu prireiktų patarimo, visada prašome kreiptis ir epiliatorius.lt ekspertai padės jums asmeniškai rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį fotoepiliatoriaus variantą.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę
2016-02-17
5 iš 5
5 5
Rio fotoepiliatorius

Nenoriu fotoepiliatoriumi, kaip ir dantų šepetėliu su niekuom dalintis. Prieš beveik 2 mėnesius įsigijau šį Rio epiliatorių ir matau gerą rezultatą. Negaliu palygint su kitais fotoepiliatoriais, bet rezultatas pasiektas, sumokėjau mažiau nei planavau ir laukiu pavasario, kad galėčiau visiems normaliai parodyti :) neturiu priekaištų