Skambinkite
>>Silk'n Flash - Go Luxx Fotoepiliatorius
Nemokamas pristatymas
Silk'n Flash - Go Luxx Fotoepiliatorius
Silk'n Flash - Go Luxx Fotoepiliatorius
Silk'n Flash - Go Luxx Fotoepiliatorius
Silk'n Flash - Go Luxx Fotoepiliatorius
Silk'n Flash - Go Luxx Fotoepiliatorius
316,00 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

Silk'n Flash - Go Luxx Fotoepiliatorius

1 atsiliepimų apie prekę (skaityti)

Silk'n Flash&Go Luxx vienas patogiausių fotoepiliatorių rinkoje. 120000 blyksnių jums turėtų užtekti ilgus metus (įvairiais skaičiavimais ir priklausomai nuo jūsų fiziologijos, bet kalbame maždaug apie 6-10 metų). Didelis 4cm plotas su pagrindine fotoepiliacine lempute leidžia daug greičiau epiliuoti visą kūną ( vidutiniškai pilnos procedūros trukmė truks vos ilgiau nei pusvalandį). Tinka veido ir jautrių vietų epiliacijai. Silk'n Flash&Go Luxx puikus kainos ir kokybės pasirinkimas.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.


Silk'n Flash&Go Luxx vienas patogiausių fotoepiliatorių rinkoje. 120000 blyksnių jums turėtų užteksti ilgus metus (įvairiais skaičiavimais ir priklauso nuo jūsų fiziologijos, bet kalbame maždaug apie 6-10 metų). Didelis 4cm plotas su pagrindine fotoepiliacine lempute leidžia daug greičiau epiliuoti visą kūną ( vidutiniškai pilnos procedūros trukmė truks vos ilgiau nei pusvalandį). Tinka veido ir jautrių vietų epiliacijai. Silk'n Flash&Go Luxx puikus kainos ir kokybės pasirinkimas.

Silk'n Flash&Go Luxx fotoepiliatoriumi naudotis labai paprasta ir saugu. Efektyvumą ir fotoepiliacijos saugumą patvirtina klinikiniai tyrimai. Fotoepiliatorius savyje turi odos spalvos atpažinimo funkciją, todėl epiliacija gaunasi tikslesnė ir malonesnė. Taip pat fotoepiliatorius tinka ir tamsesnės odos savininkėms. Galima viso kūno įskaitant veidą ir bikini zonos epiliacija.

Komplektacijoje rasite : Silk'n Flash&Go Luxx fotoepiliatorių, 2 šviesos modulius lemputes (120000 ir 5000 blyksnių), Lietuvišką instrukciją ir DVD.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę
2016-02-04
5 iš 5
5 5
Foto Epiliatorius

Wau - pristate per 3h. Tikrai nustebinta, kai užsisakiau per pietus o vakare jau galėjau pradėti pirmą epiliaciją. Instrukcija Lietuviška, viskas veikia - ačiū, tikiuosi rezultato greitai ir nors oras dabar liūdnas, pavasarį pamatysite visi mano kojas!!!!!! ačiū :))