Skambinkite
>>Silk'n SensEpil XL Fotoepiliatorius keičiamais moduliais
Nemokamas pristatymas
Silk'n SensEpil XL Fotoepiliatorius keičiamais moduliais
Silk'n SensEpil XL Fotoepiliatorius keičiamais moduliais
Silk'n SensEpil XL Fotoepiliatorius keičiamais moduliais
399,00 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

Silk'n SensEpil XL Fotoepiliatorius keičiamais moduliais

Modelis išparduotas  - gerausia alternatyva su dideliais aplikatoriais būtų Beurer IPL serija. Ilgalaikiam plaukų šalinimui skirtas fotoepiliatorius Silk'n SensEpil XL. Fotoepiliacija tinka visam kūnui, net ir veido ar bikini zonai epiliuoti. Silk‘n fotoepiliatoriai yra išskirtinai saugūs ir per 15 metų dar nenustatyta nei vieno pašalinio poveikio pasireiškimo, o epiliatoriaus efektyvumas įrodytas kliniškai. Keičiami šviesos šaltinio moduliai užtikrina, kad epiliatorių naudosite ilgus metus, o apie vaško epiliacijos ir skutimosi sukeliamus nepatogumus – nebenorėsite net galvoti.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Silk'n SensEpil XL Fotoepiliatorius keičiamais moduliais
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Pristatymas
iki 2 darbo dienų
Vartotojo instrukcija
Lietuviška

Silk'n fotoepiliatoriai yra pasauliniai lyderiai fotoepiliacijoje. Tai pasaulyje pripažinti ir vienas iš populiariausių prekinių ženklų šioje rinkoje. Silk‘n jau ilgus metus nuolat tobulina ir gerina fotoepiliatorius, taip diktuodama madas kitiems gamintojams, ir milijonus moterų ilgam išlaisvina nuo nepageidaujamų plaukelių.

Fotoepiliacija yra visiškai neskausminga ir turi ilgalaikį efektą. Moksliškai įrodyta, kad tai geriausia ir viena paprasčiausių priemonių norint turėti švelnią, kaip šilkas odą.

Fotoepiliacija nėra vienadienis procesas ir investicija. Pirmus rezultatus matysite tik po 2-3 gana trumpų procedūrų namuose. Tačiau ilgainiui mėnesių mėnesius galėsite pamiršti visus su nepageidaujamais plaukeliais susijusius reiškinius. Tai ir yra geriausia dalis – geras ir ilgalaikis fotoepiliacijos efektas. Silk‘n vardas tai garantuoja.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.