Skambinkite
>>Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn
79,00 €
Pratęsta garantija 

Veido valymo aparatas Silk’n Fresh Silkn

„Silk’n Fresh“ „Du viename“ veido valymo šepetėlis su integruotu veido valiklio dozatoriumi. Nepriekaištingo švarumo odai.

Kodėl verta rinktis „Silk’n Fresh“?

„Du viename“ veido valymo šepetėlis su integruotu veido valiklio dozatoriumi; Kiekvieno valymo metu patieka reikiamą valiklio kiekį; Jame telpančio veido valiklio pakanka iki 30 valymų; Nauja patentuota 360° vibracijos technologija leidžia geriau ir nuodugniau išvalyti odą; Pašalina 6 kartus daugiau makiažo nei paprastas valymas; Sutraukia išsiplėtusias poras; Stimuliuoja odos mikrocirkuliaciją; Pagerina odos priežiūros kremų ir losjonų įsisavinimą; Itin patogus keliaujant, nes nereikia vežtis atskiro veido valiklio; Atsparus vandeniui, tad galite naudoti maudydamiesi duše ar vonioje; 2 greičio parinkčių vibravimo ir pulsavimo režimai; Automatiškai išsijungia po 1 minutės; Įkraunamas - vieno įkrovimo pakanka iki 50 valymų; Komplekte šepetėlio stovas - kroviklis ir 2 šepetėlio galvutės (normali ir minkšta);


Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.


Silk’n Fresh“ „Du viename“ veido valymo šepetėlis su integruotu veido valiklio dozatoriumi. Nepriekaištingo švarumo odai.

Kodėl verta rinktis „Silk’n Fresh“?

 • „Du viename“ veido valymo šepetėlis su integruotu veido valiklio dozatoriumi;
 • Kiekvieno valymo metu patieka reikiamą valiklio kiekį;
 • Jame telpančio veido valiklio pakanka iki 30 valymų;
 • Nauja patentuota 360° vibracijos technologija leidžia geriau ir nuodugniau išvalyti odą;
 • Pašalina 6 kartus daugiau makiažo nei paprastas valymas;
 • Sutraukia išsiplėtusias poras;
 • Stimuliuoja odos mikrocirkuliaciją;
 • Pagerina odos priežiūros kremų ir losjonų įsisavinimą;
 • Itin patogus keliaujant, nes nereikia vežtis atskiro veido valiklio;
 • Atsparus vandeniui, tad galite naudoti maudydamiesi duše ar vonioje;
 • 2 greičio parinkčių vibravimo ir pulsavimo režimai;
 • Automatiškai išsijungia po 1 minutės;
 • Įkraunamas - vieno įkrovimo pakanka iki 50 valymų;
 • Komplekte šepetėlio stovas - kroviklis ir 2 šepetėlio galvutės (normali ir minkšta);

Kas yra „Silk’n Fresh“?

Įsivaizduokite: jūsų mėgstamas veido valiklis dozuojamas tiesiog spustėjus mygtuką ant jūsų veido valymo šepetėlio, „Silk’n Fresh“ būtent taip ir veikia! Naudojantis šiuo nuostabiu išradimu nebereikia atskiro veido valiklio buteliuko. Tiesiog pripildykite specialų integruotą dozatorių savo veido valikliu - taip paprasta! Spustelėkite mygtuką ir šepetėlis bus automatiškai suvilgytas reikiamu veido valiklio kiekiu. Išbandykite šį visiškai naują veido valymo būdą!

Patentuota 360° vibracijos technologija

„Silk’n Fresh“ giliai išvalo odą ir pašalina 6 kartus daugiau makiažo nei paprastas valymas. Tai pasiekiama naudojant patentuotą 360° vibracijos technologiją. Šioje technologijoje vibracija naudojama kartu su mikrosūkiais. Šepetėlio šereliai ne tik juda vertikaliai ir vibruodami pašalina iš porų nešvrumus, bet atlikdami 360° mikroapsisukimus dar ir nubraukia nešvarumus šalin. Šiais judesiais taip pat skatinama odos mikrocirkuliacija. Galutinis rezultatas - nuodugniai išvalyta, švelni ir švytinti oda.

2 greičio parinkčių vibravimo ir pulsavimo režimai

„Silk’n Fresh“ turi vibravimo ir pulsavimo režimus. Naudojant nuolatinio vibravimo režimą, jūsų oda nuodugniai išvaloma. Pasirinkus pulsavimo režimą, šepetėlis plekšnoja ir masažuoja, tad oda ir po ja esantys veido raumenys optimaliai atpalaiduojami. Rytais tai puikiai padeda greičiau pabusti, bet taip pat maloniai nuteikia ir po ilgos, varginančios dienos. Ir vibravimo, ir pulsavimo režimus galima naudoti su didesnio arba mažesnio greičio parinktimi.

100% atsparus vandeniui

Daugelis veido valymo šepetėlių nėra 100% atsparūs vandeniui. Tačiau „Silk’n Fresh“ - kaip tik toks! Todėl šiuo prietaisu galite naudotis ir maudydamiesi duše ar vonioje. Atlikdami šiuos higienos veiksmus kartu sutaupysite laiko.

Automatinis išjungimas po 1 minutės

Veidą galima suskirstyti į 6 zonas: kaktą, nosį, smakrą, kairį skruostą, dešinį skruostą ir kaklą. „Silk’n Fresh“ gali nuodugniai išvalyti kiekvieną zoną per 10 sekundžių. Išmanusis laikmatis automatiškai išjungia prietaisą po 1 minutės - tai valymo pabaiga. Todėl nuo šiol galėsite būti tikri, kad nevalote savo odos pernelyg ilgai.

Normaliai ir jautriai odai

„Silk’n Fresh“ komplektuojamas su 2 šepetėlio galvutėmis. Normali šepetėlio galvutė tinkama normaliai odai. Minkštos šepetėlio galvutės šereliai ilgesni, minkštesni ir tinkami jautriai odai. Atėjus laikui keisti šepetėlius, naujas galvutes galite užsisakyti mūsų svetainėje. Siekiant palaikyti tinkamą higieną, rekomenduojame šepetėlio galvutes keisti kas 3 mėnesius.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.