Skambinkite
>Plaukų džiovintuvai/fenai plaukams

Plaukų džiovintuvai/fenai plaukams

Naujausi, aukščiausios kokybės Vokiški Beurer fenai plaukams jau Lietuvoje! Itin galingi, patogūs, saugūs ir ilgaamžiai plaukų fenai skirti profesionalams arba kokybę ir savo plaukus mylintiems namams. Beurer HC juodoji fenų serija yra puikiai įvertinta profesionalų, laimėjusi prestižinių apdovanojimų už kokybę. Labai svarbu, kad prietaisų kokyb...

Naujausi, aukščiausios kokybės Vokiški Beurer fenai plaukams jau Lietuvoje! Itin galingi, patogūs, saugūs ir ilgaamžiai plaukų fenai skirti profesionalams arba kokybę ir savo plaukus mylintiems namams. Beurer HC juodoji fenų serija yra puikiai įvertinta profesionalų, laimėjusi prestižinių apdovanojimų už kokybę. Labai svarbu, kad prietaisų kokybę labai teigiamai įvertino ir merginos namuos.

Visiems Beurer fenams suteikiama 2 metų garantija. Pristatymas 1-2 darbo dienos + gausus mokėjimo būdų pasirinkimas.

Dažnai girdime klausimą, kaip išsirinkti feną sau?

Kokybiški plaukų fenai yra tik su keramikiniu kaitinimo elementu, kurie ženkliai pranašesni saugumo ir efektyvumo požiūriu lyginant su įprastais metaliniais ar plastiko elementais. Fenai plaukams, kurie yra su keramika, ženkliai tolygiau paskirsto šilumą, todėl plaukai neperkaista ir atrodo gyvesni bei natūralesni. Beurer plaukų fenai yra tik su keramika. 

   - Neigiami jonai. Jonizuojantys plaukų džiovintuvai kuria neigiamų jonų srautą, kurie panaikina teigiamą plaukų įkrovą. Naudojant feną su jonizatoriumi, plaukai tampa švelnesni, mažiau elektrinasi bei labiau blizga. Tai reiškia, kad yra daug lengviau juos prižiūrėti, šukuojant daug mažiau pešimo ir plaukai tiesiog yra paklusnesni. Jonizacijos privalumas dar ir tai, kad vandens lašeliai yra suskaidomi į molekules, kurios gžinoma, kad greičiau garuoja. Todėl plaukai tampa kur kas atsparesni karščiui. Taip pat vanduo lengviau gali įsigerti ir natūraliai juos drėkinti. Beurer HC50 ir HC80 modeliuose galite netgi pasirinkti  feno jonizacijos stiprumą. KOKYBIŠKAM FENUI - JONIZACIJA PRIVALOMA ir į ją verta investuoti.
Pranašesniais ir patogesniais fenais laikomi tie, kurie turi bent tris oro srovės greičio ir dvi oro temperatūros pasirinkimo galimybes.
Papildomos fenų plaukams funkcijos
   - Antgaliai. Pridedami kokybiški antgaliai praplėčia feno galimybes.
   - Nuimamas oro filtras yra didelis privalumas, kadangi jį galima išvalyti ir taip palaikyti aukštą džiovintuvo efektyvumą.
   - Šaltos oro srovės mygtumas – privalumas, naudingas šukuosenos formavimui. Kai šukuosena baigta, šalto oro srovės dėka ją sutvirtinsite. 

Kuomet plaukai jau sausai išdžiovinti, paspauskite šalto oro mygtuką ir suteikite plaukams šalto oro gūsį 4-5 sekundes. Įkaitinti plaukai yra labiau lankstūs, tad gali paprastai prarasti suteiktą formą. Jų atvėsinimas tam neleis įvykti. Visi Beurer HC fenai turi šias ir dar daugiau galimybių.

Rūšiuoti pagal:
Prekių filtravimas
Kaina
Su nuolaida
Sandėlyje
AKCIJA

Modelis: hd350. Garantija: 24 mėnesiai.

Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
30,00 €
26,00 €

Modelis: beurer hc 80 profesionalus plaukų džiovintuvas. Garantija:..

Profesionalams ir ilgoms darbo valandoms puikiai pritaikytas...
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
66,00 €

Modelis: beurer hc 25 kelioninis plaukų džiovintuvas. Garantija: 24..

Vokiškas Beurer HC 25 fenas yra mažas ir kompaktiškas su...
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
41,00 €
AKCIJA

Garantija: 24 mėnesiai.

Vokiškos plaukų šukos – jonizatorius Beurer HT10. Pagrindinis...
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
45,00 €
31,00 €

Galingumas – 2500W Aukščiausios kokybės jonizavimo funkcija -...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
34,99 €

Joninis plaukų džiovintuvas Puikiai tinka bet kokiam plaukų...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
29,00 €
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele