Elektrinis dantų šepetėlis, tai šepetėlis, kuris naudoja elektos energija tam, kad sukurtų osciliuojamus judesius (vibruojančius, sonic judesius). Elektiniai šepetėliai tinka praktiškai visiems žmonėms, o ypač vaikams, žmonėms, turintiems problemų valdant rankų judesius ar esant netaisyklingam dantų išsidestymui burnoje, elektrinis dantų šepetėl...

Elektrinis dantų šepetėlis, tai šepetėlis, kuris naudoja elektos energija tam, kad sukurtų osciliuojamus judesius (vibruojančius, sonic judesius). Elektiniai šepetėliai tinka praktiškai visiems žmonėms, o ypač vaikams, žmonėms, turintiems problemų valdant rankų judesius ar esant netaisyklingam dantų išsidestymui burnoje, elektrinis dantų šepetėlis gali padėti efektyviau išsivalyti dantis. Elektrinis dantų šepetėlis gali būti priemonė, paskatinanti labiau pasirūpinti burnos higiena. Valant tokiu šepetėliu, reikia mažiau pastangų, o rezultatai būna geresni, todėl reikia rečiau lankytis pas stomatologus.

Daugiau

Dantų priežiūra Yra 4 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Elektriniai dantų...

  Kaip išsirinkti elektrinį dantų šepetėlį, kodėl jie geresni ir ar tinka jūsų dantims?

  Trumpas: Gerą elektrinį dantų šepetėlį galima įsigyti maždaug nuo 40 iki 80 eurų, taigi elektroniniai šepetukai kainuoja praktiškai tiek pat kiek smulki procedūra pas dantistus. Kadadngi dantų šepetėlių galvutės yra keičiamos – rekomenduojame iškart įsigyti gerą dantų šepetėlį, kurį naudosite tikėtina 5 ir daugiau metų. Taigi bent 4000 kartų naudositės kokybišku ir saugiu prietaisu savo dantų priežiūrai. Kalbant apie elektrinius dantų šepetėlius tikrai galioja taisyklė, kad skūpus moka gerokai daugiau.

  Elektriniai dantų šepetėliai yra tinkami praktiškai visų tipų dantims jeigu esate vyresnis nei 3 metų ir jūsų burnoje nėra metalo keramikos, karūnėlių, tiltelių, kabių ar protezų. Turintiems įvairiausius dantų protezus – elektriniai dantų šepetėliai yra nerekomenduojami, nes dėl vibracijos jie gali atsilaisvinti.

  Jeigu turite jautrius dantis ir dantenas, reiktų rinktis dantų šepetėlius, kurie turi minkštesnius šerelius, taip pat svarbu, kad būtų spaudimo kontrolė, kuri jums leis užtikrintai ir teisingai valytis dantis bei juos apsaugoti.

  Geras elektrinis dantų šepetėlis bus tinkamas ir vaikams. Dantų valymas tada tampa daug patrauklesnis ir mažieji mieliau tai atlieka. O svarbiausia, kad su elektriniu dantų šepetėliu vaikai valys dantukus taisyklingai ir saugiai, todėl pašalins daugiau apnašų ir bus mažesnis pavojus pakenkti dantukams ir dantenoms. Taigi vaikams elektriniai šepetėliai tampa maža pramoga, kuria naudotis reikia mažiau pastangų ir gaunamas saugesnis bei kokybiškesnis dantų valymo efektas.

  Pagal klinikinius tyrimus elektriniai dantų šepetėliai dantų apnašas pašalina daug kartų geriau. O žinant kiek šiais laikais kainuoja stomatologo paslaugos, galime drąsiai teigti, kad kiekviena pagalba mūsų - tik saugo mus nuo nemalonių vizitų ir netgi taupo pinigus.

 • Dantų balinimas
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų

Kategorijos Dantų priežiūra atsiliepimai

Komentarų nėra. Būk pirma ir palik atsiliepimą apie šią kategoriją!

Parašykite atsiliepimą

Palikite atsiliepimą!


Palikite savo atsiliepimą apie šią kategoriją. Atsiliepimas bus atvaizduojamas patvirtinus administracijos.


Įvertinimas: