Skambinkite
Garantija ir grąžinimas | epiliatorius.lt

Garantija ir grąžinimas

1) visoms prekėms, taikoma standartinė 2 metų garantija.

2) kadangi prekės yra tik originalios, naujos ir su garantija - garantinį aptarnavimą atlieka gamintojų numatyti garantiniai centrai visoje Lietuvoje (centrų sąrašą rasite vos žemiau).

3) visas prekes galime apdrausti arba pratęsti jų garantijos laikotarpį iki 7 metų, naudojantis mūsų partnerio  http://warranty.expert/lithuania/ draudimais. Plačiau apie tai ir kada protinga tai padaryti skaitykite ČIA.

4) atstovaujame tik laiko patikrintus prekinius ženklus, kurie pasižymi kokybe, todėl garantinių prekių % yra itin mažas. Tačiau jei ir kiltų kėblumų, pažadame jums, kad viską išspręsime kiek galėdami greičiau ir operatyviau.

Jei turite klausimų, susijusių su garantiniu aptarnavimu, kreipkitės el. paštu info@epiliatorius.lt

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo, asmeniškai pristatant mums arba apmokant jos transportavimo išlaidas. Prekė turi būti nenaudota, originalioje pakuotėje, nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinant nenaudotą prekę - turite pateikti laisvos formos raštą (el. paštu arba raštu), kuriame būtų nurodyta grąžinimo priežastis. Ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo prekės grąžinimo - grąžinsime už prekę sumokėtus pinigus.