Skambinkite
Apie mus | epiliatorius.lt

Apie mus

Laba diena, malonu, kad užsukote į Epiliatorius.Lt svetainę, kurioje rasite tik geriausius grožio, sveikatos ir komforto  gamintojų produktus. Jums siūlome laiko ir milijonų vartotojų visame pasaulyje įvertintus prietaisus, konsultacijas ir labai operatyvų pristatymą.

Tokie Europos gamintojai, kaip Silk'n, Beurer, Lanaform ir Braun - vardai jau įrodę savo vertę, o kartu tai garantuoja aukščiausią prietaisų kokybę. Drauge su kolegomis ir klientais dirbame tiesiogiai, todėl visada galime užtikrinti operatyvumą, prekių kokybę ir visas garantijas.

Kiekvieną dieną stengiamės pasiūlyti Jums tai, kas paverčia gyvenimą lengvesniu, gražesniu ir patogesniu. Mes visuomet padėsime išsirinkti geriausią, jūsų laiką bei pinigus taupantį variantą.

Su grožio ir komforto technika sėkmingai dirbdami nuo 2013 metų, kuo toliau tik dar labiau džiaugiamės ir didžiojamės matydami Jūsų šypsenas, skaičiuodami Jūsų sutaupytą laiką ir švęsdami mažas ir dideles pergales Jūsų namuose.

Mūsų kredo – „Skirta Jums, taip lengva ir kokybiška“.

Ačiū, kad aplankėte mūsų parduotuvę. Visada prašome kreiptis net ir kilus menkiausiems klausimams. Tikrai su malonumu padėsime rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Partneriai:

Warranty partner
SB Lizingas partner
Venipak partneriai

Taip pat visada galite kreiptis jei ieškote buitinės technikos ar dovanų. Turime daugiau nei 10 specializuotų įvairiausių sričių parduotuvių ( fotoepliatoriai , Thomas dulkių siurbliai, Beurer kūno masažuokliai, Braun Barzdaskutės ir daugelis kitų), todėl visada pasistengsime padėti rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kokybišką sprendimą.