Profesionalų ir kokybę mylinčių namų įvertintos Beurer plaukų formavimo šukos su džiovintuvais iš Vokietijos. Su termo šukomis jūs vienu metu galite džiovinti ir formuoti plaukus. Į elektrines šukas integruotas jonizatorius neleis plaukams įsilektrinti ir veltis. Naudojant Beurer šepečius/plaukų džiovintuvus plaukai atrodys natūraliai gražiai. T...

Profesionalų ir kokybę mylinčių namų įvertintos Beurer plaukų formavimo šukos su džiovintuvais iš Vokietijos. Su termo šukomis jūs vienu metu galite džiovinti ir formuoti plaukus. Į elektrines šukas integruotas jonizatorius neleis plaukams įsilektrinti ir veltis. Naudojant Beurer šepečius/plaukų džiovintuvus plaukai atrodys natūraliai gražiai. Tai itin patogūs, kokybiški ir ilgaamžiai pietaisai plaukų formavimui, kurių kokybę jau spėjo įvertinti moterys ir merginos visoje Europoje.

Beurer nuo 1919 metų išskirtinai Vokietijoje gamina premium klasės grožio ir komforto techniką profesionalams ir namams. Labai džiaugiamės galėdami jums pirmieji pristatyti naujausius Beurer plaukų priežiūros ir formavimo šukas Lietuvoje. Tai išskirtinės kokybės ir labai patrauklios kainos kombinaciją, todėl tikimės, kad kaip ir visoje Europoje Beurer plaukų formavimo šukos palengvins ir tuo pačiu pakels plaukų priežiūros lygį ir pas mus. Taip suteikiant daugiau gyvybės, natūralumo, patogumo ir estetikos jums.

Plaukų šepetys su angomis pagreitina plaukų džiovinimo procesą džiovintuvu, nes karštas oras gali lengviau patekti prie pat plaukų šaknų.

Beurer plaukų džiovintuvai šukos yra universalūs, todėl tinkamai naudojant yra saugūs ir tinkami visų tipų ir ilgio plaukams formuoti ir džiovinti.

Beurer formavimo šukas plaukams turime sandėlyje, todėl visoje Lietuvoje pristatome itin greitai, per 1-2 darbo dienas.
Galimi patogūs atsiskaitymo būdai, nuo mokėjimo grynaisiais pristatymo metu, lizingo paslaugos ar standartinio bankinio pavedimo.
Visoms Beurer plaukų formavimo šukoms taikoma 2 metų garantija, kurią galima pratęsti iki 7 metų.

Daugiau

Plaukų formavimo šukos su džiovintuvu Yra 5 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų

Kategorijos Plaukų formavimo šukos su džiovintuvu atsiliepimai

Įvertinimas 
2016-04-20

Elektrinis šepetys

Ačiū už patrimus, tas Jonizuojantis šepetys tiko mano plaukams. Merginos - pažiūrėkit video youtube kur šiaip mergina sėdi ir pusę galvos su paprastu šepečių šukuoja, o kitą su Brauno - tikrai taip ir atrodo kai išmėgini :)

    Parašykite atsiliepimą

    Palikite atsiliepimą!


    Palikite savo atsiliepimą apie šią kategoriją. Atsiliepimas bus atvaizduojamas patvirtinus administracijos.


    Įvertinimas: