Skambinkite
Epiliatorius s su Tax Free ir Global Blue Lietuvoje. PVM grąžinimas

Kas gali naudotis Epiliatorius.lt TAX Free paslauga ir susigrąžinti PVM? Tax Free ir Global Blue PVM mokesčių susigrąžinimo paslaugomis gali naudotis visi užsienio valstybių rezidencijos statusą turintys piliečiai. Dažniausiai Global Blue paslaugomis naudojasi Baltarusijos, Rusijos ir Norvegijos piliečiai arba turintys leidimą gyventi tose šalyse.

Įsigykiye epiliatorių ir priedus epiliatoriams- gaukite „Tax Free“ formą

Mokėdami už prekes Epiliatorius.lt parduotuvėje, paprašykite PVM susigrąžinimo paslaugos („Tax Free“) formos. 

Yra du „Tax Free“ formos tipai: mėlyna ir balta. Užpildykite būtinus formos laukus spausdintomis lotyniškomis raidėmis.*
*Įsidėmėkite: Nekorektiškai užpildyta forma = PVM susigrąžinimo paslaugos atsisakymui. 

 Prašome, prieš išskrisdami lėktuvu ar išvykdami iš Lietuvos Respublikos antžeminiu ar jūrų transportu, skirkite pakankamai laiko PVM susigrąžinimo procesui.

  • Prieš registraciją skrydžiui arba kirsdami Lietuvos Respublikos sausumos sieną, sustokite prie muitinės ir pateikite užpildytas PVM susigrąžinimo paslaugos formas („Tax Free Form“), pasą, pirkinių kvitus ir pačius pirkinius, bei paprašykite, kad muitinės darbuotojas padėtų antspaudą ant Jūsų pateiktų PVM susigrąžinimo paslaugos formų („Tax Free Form“).
  • Įsitikinkite, kad visos prekės yra su etiketėmis, kuriose yra nurodyta jų kaina. Nesupakuokite savo pirkinių, nes Jums reikės parodyti juos muitinės darbuotojams.

Susigrąžinkite mokesčius

Prieikite prie mokesčių grąžinimo punkto, pažymėto „Global Blue“ logotipu.


Pateikite užpildytą ir antspauduotą PVM susigrąžinimo paslaugos formą ir sumokėtas PVM Jums bus grąžintas į Jūsų nurodytą sąskaitą arbą išmokėtas grynais.

*PASTABA.: Grąžintina mokesčių suma, tai Jūsų sumokėto PVM suma iš kurios yra išskaičiuoti administraciniai mokesčiai.

Svarbu žinoti

  • Daugelyje Europos Sąjungos šalių, norint įgyti teisę susigrąžinti sumokėtą PVM, prekę (prekes) reikia įsigyti „Tax Free“ sistemai priklausančioje parduotuvėje už tam tikrą pinigų sumą: Lietuvos Respublikoje ši pinigų sumą yra 55 €.
  • Užpildytų ir antspauduotų PVM susigrąžinimo paslaugos formų („Tax Free Form“) skaičius nėra ribojamas. Kirsdami Lietuvos respublikos sieną, Jūs galite pateikti neribotą PVM susigrąžinimo paslaugos formų („Tax Free Form“) skaičių.
  • Išvykstant iš Lietuvos Respublikos reikia muitininkui pateikti PVM susigrąžinimo paslaugos formas („Tax Free Form“), pasą ir prekes. Jei Jūs planuojate kirsti kelių Europos Sąjungos šalių sienas, tai PVM susigrąžinimo paslaugos formas („Tax Free Form“), pasą ir prekes pateikite kirsdami paskutinės šalies, esančios Jūsų kelionės maršrute, sieną.
  • Įsigytas prekes iš Lietuvos Respublikos reikia išvežti per 3 mėn. nuo jų įsigijimo. Teisingai užpildyta ir antspauduota PVM susigrąžinimo paslaugos forma („Tax Free Form“) galioja 1 metus.

Detalesnę informaciją Jūs galite sužinoti apsilankę tinklalapyje: www.global-blue.com arba telefonu +370 5 2644 100 .