Vokiškos ir itin saugios bei kokybiškos Beurer plaukų tiesinimo žnyplės, plaukų tiesintuvai jau Lietuvoje. Beurer plaukų tiesintuvai su turmalino ir keramikos plokštelėmis. Tiesintuvai plaukams, kurie yra su turmalinu, net šešis kartus geriau generuoja neigiamų jonų srautą lyginant su standartiniais keramikiniai tiesintuvais. Todėl su Beurer pla...

Vokiškos ir itin saugios bei kokybiškos Beurer plaukų tiesinimo žnyplės, plaukų tiesintuvai jau Lietuvoje. Beurer plaukų tiesintuvai su turmalino ir keramikos plokštelėmis. Tiesintuvai plaukams, kurie yra su turmalinu, net šešis kartus geriau generuoja neigiamų jonų srautą lyginant su standartiniais keramikiniai tiesintuvais. Todėl su Beurer plaukų tiesintuvais plaukai atrodys dar tiesesni ir įgaus natūraliai atrodantį blizgesį! Taip pat turmalino plaukų tiesinimo priemonės padeda išsaugoti natūralų jūsų plaukų drėgnumą, šilumą paskirsto tolygiai, todėl greitai įkaista, o tiesina  greitai, taupant jūsų laiką ir svarbiausia nepadarydami žalos jūsų plaukams.

Su Beurer plaukų tiesintuvais galite lengvai reguliuoti norimą tiesinimo temperatūrą, todėl priklausomai nuo savo plaukų tipo, patogiai pasirinksite sau tinkamiausią ir saugiausią tiesintuvą.

Beurer plaukų tiesinimo žnyplės, tiesintuvai turi jonizavimo funkciją. Plaukų tiesinimo metu atsirandantis teigiamas elektros krūvis taip pat atveria plauko žvynelius, ko pasekoje plaukai atrodo nesveiki, todėl Beurer tiesintuvų generuojamas neigiamų jonų srautas atstato gerąjį balansą.  Rezultate jonai atgaivina plauką, ir jie tampa lygesnis ir sveikesni. Jonizacija plaukų tiesinimo metu suteikia daugiau spindesio Jūsų plaukams ir padeda išvengti statinių elektros iškrovų, tuo pačiu sumažinamas kenksmingas karščio poveikis ir plaukai tampa paklusnesni. Todėl jonizatorius būtinas tiesinant nepaklusnaus tipo ar besigarbanojančius plaukus.

Beurer plaukų žnyplės ir tiesintuvai plaukams pristatomi per 1-2 darbo dienas.
Tiesintuvams suteikiama 2 metų garantija, kurią galima prasitęsti net iki 7 metų.
Galimi jums patogūs atsiskaitymo būdai: mokėjimas grynaisiais pristatymo metu, SB Lizingo paslauga, bankinis pavedimas.

Jei tik turėsite klausimų, kaip išsirinkti jums geriausią plaukų tiesintuvą visada prašome kreiptis ir mūsų konsultantai su malonumu jums padės.

Beurer plaukų tiesinimo žnyplės ir tiesintuvai geriausia kaina ir kokybe Lietuvoje jūsų mylimiems plaukams.

Daugiau

Plaukų tiesinimo žnyplės|tiesintuvai Yra 2 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Kategorijos Plaukų tiesinimo žnyplės|tiesintuvai atsiliepimai

Komentarų nėra. Būk pirma ir palik atsiliepimą apie šią kategoriją!

Parašykite atsiliepimą

Palikite atsiliepimą!


Palikite savo atsiliepimą apie šią kategoriją. Atsiliepimas bus atvaizduojamas patvirtinus administracijos.


Įvertinimas: