Skambinkite
>Plaukų tiesinimo žnyplės|tiesintuvai

Plaukų tiesinimo žnyplės|tiesintuvai

Vokiškos ir itin saugios bei kokybiškos Beurer plaukų tiesinimo žnyplės, plaukų tiesintuvai jau Lietuvoje. Beurer plaukų tiesintuvai su turmalino ir keramikos plokštelėmis. Tiesintuvai plaukams, kurie yra su turmalinu, net šešis kartus geriau generuoja neigiamų jonų srautą lyginant su standartiniais keramikiniai tiesintuvais. Todėl su Beurer pla...

Vokiškos ir itin saugios bei kokybiškos Beurer plaukų tiesinimo žnyplės, plaukų tiesintuvai jau Lietuvoje. Beurer plaukų tiesintuvai su turmalino ir keramikos plokštelėmis. Tiesintuvai plaukams, kurie yra su turmalinu, net šešis kartus geriau generuoja neigiamų jonų srautą lyginant su standartiniais keramikiniai tiesintuvais. Todėl su Beurer plaukų tiesintuvais plaukai atrodys dar tiesesni ir įgaus natūraliai atrodantį blizgesį! Taip pat turmalino plaukų tiesinimo priemonės padeda išsaugoti natūralų jūsų plaukų drėgnumą, šilumą paskirsto tolygiai, todėl greitai įkaista, o tiesina  greitai, taupant jūsų laiką ir svarbiausia nepadarydami žalos jūsų plaukams.

Su Beurer plaukų tiesintuvais galite lengvai reguliuoti norimą tiesinimo temperatūrą, todėl priklausomai nuo savo plaukų tipo, patogiai pasirinksite sau tinkamiausią ir saugiausią tiesintuvą.

Beurer plaukų tiesinimo žnyplės, tiesintuvai turi jonizavimo funkciją. Plaukų tiesinimo metu atsirandantis teigiamas elektros krūvis taip pat atveria plauko žvynelius, ko pasekoje plaukai atrodo nesveiki, todėl Beurer tiesintuvų generuojamas neigiamų jonų srautas atstato gerąjį balansą.  Rezultate jonai atgaivina plauką, ir jie tampa lygesnis ir sveikesni. Jonizacija plaukų tiesinimo metu suteikia daugiau spindesio Jūsų plaukams ir padeda išvengti statinių elektros iškrovų, tuo pačiu sumažinamas kenksmingas karščio poveikis ir plaukai tampa paklusnesni. Todėl jonizatorius būtinas tiesinant nepaklusnaus tipo ar besigarbanojančius plaukus.

Beurer plaukų žnyplės ir tiesintuvai plaukams pristatomi per 1-2 darbo dienas.
Tiesintuvams suteikiama 2 metų garantija, kurią galima prasitęsti net iki 7 metų.
Galimi jums patogūs atsiskaitymo būdai: mokėjimas grynaisiais pristatymo metu, SB Lizingo paslauga, bankinis pavedimas.

Jei tik turėsite klausimų, kaip išsirinkti jums geriausią plaukų tiesintuvą visada prašome kreiptis ir mūsų konsultantai su malonumu jums padės.

Beurer plaukų tiesinimo žnyplės ir tiesintuvai geriausia kaina ir kokybe Lietuvoje jūsų mylimiems plaukams.

Rūšiuoti pagal:
Prekių filtravimas
Kaina
Su nuolaida
Sandėlyje
AKCIJA

Silk’n GoSleek IR vienos efektyviausių plaukų tiesinimo...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
45,00 €
37,00 €

Modelis: beurer hs 40 plaukų tiesinimo žnyplės. Garantija: 24..

Beurer HS40 yra vienos geriausių ir patogiausių plaukų...
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
39,00 €

Modelis: beurer hs 30 plaukų tiesinimo žnyplės. Garantija: 24..

Labai greitai įkaistantis, Vokietijoje pagamintas plaukų...
Sandelyje: Nėra
2 ats....
31,99 €
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele